Startér - Ford Transit 2,2 / 2,4 Tdci - Ford 6C1T11000AB
Startér - Ford Transit 2,2 / 2,4 Tdci - Ford 6C1T11000AB

  • Kód: RC 3102 PRO

Startér - Ford Transit 2,2 / 2,4 Tdci - Ford 6C1T11000AB

bez DPH 2 950,00 Kč
včetně DPH 3 569,50 Kč

Přidat do košíku:
Dostupnost:
Parametry
Napětí ( V )12
Výkon v Kw2
VýrobceProtech France
Číslo celku
Bosch0001115093
Bosch0001109324
Bosch0001109328
Bosch0986021810
Bosch0001109325
Bosch0001109387
Bosch0001109329
Bosch0001109388
Bosch0 001 109 205
Bosch0001109391
Bosch0001105205
Bosch0 001 109 324
Bosch0001109392
Bosch0001109304
Bosch0 001 109 325
Bosch0001115092
Bosch0001109205
Bosch0001109305
Bosch0 001 109 329
Citroen5802AS
DelcoDRT1810
Fiat95681447
Fiat9658144780
Ford1385378
Ford1574338
Ford7H1211002AB
Ford6C1T11000AB
Ford6C1T11000AC
Ford6C1T11000AD
Ford1372739
LucasLRS02243
Peugeot5802FC
RoverNAD500270
ValeoD7R71
Klíč pro vyhledávání
ASRC 3102 AS
ASS0123
ASHDOWNAXS979
Cargo113959
EaaEAA-121006
EAAEAA121006
Elán CarRC 3102
Elstock25-3414
Hc PartsCS1421
Hella8EA012527-611
RnlRNL2181
Rs2011-120RS
WOODSTR50262

Možné náhrady

Startér - Ford Transit 2,2 / 2,4 Tdci - Ford 6C1T11000AB
bez DPH 2 469,10 Kč
včetně DPH 2 987,61 Kč

... více informací

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

Kabel WV,Škoda OEM/ISO
bez DPH 256,00 Kč
včetně DPH 309,76 Kč

... více informací