Startér - Volvo bus, Truck - Bosch 0001417065
Startér - Volvo bus, Truck - Bosch 0001417065

  • Kód: RC 8642 R

Startér - Volvo bus, Truck - Bosch 0001417065

bez DPH 4 979,90 Kč
včetně DPH 6 025,68 Kč

Přidat do košíku:
Dostupnost:
Parametry
Napětí ( V )24
Výkon v Kw6,6
VýrobceWPS
Číslo celku
IM665
Bosch0001417075
Bosch0001417065
Bosch0986018090
Bosch0986017050
Bosch0001416077
Cargo112116
CascoCST10650RS
CascoCST10651AS
CascoCST10651ES
CascoCST10651RS
CascoCST10650AS
CascoCST10650ES
Cevam8642
DelcoDRS7050
DelcoDRS7050
DELCO REMY19024085
Delco Remy11139107
DELCO REMYDRS8090
DRI638.031.124
DRI638.041.124
EaaEAA-121374
Eai33904
Elstock45-2116
Elstock45-2455
Friesen8817050
Hc PartsCS962
HELLA8EA737659-001
Hella8EA737108-001
InternationalAZK5456
International11.139.107
ISKRA / LETRIKAIS9096
Lauber28.0962
LucasLRS01891
LUCASLRS01930
LUCASLRS1891
LUCASLRS1930
Monark81467065
Prestolite860511GB
Prestolite860511
PRESTOLITE ELECTRIC860511
RS2011-020RS
SPIDAN4599
SPIDAN4173
Transpo18392N
UNIPOINTSTR-23906
VALEO458201
Valeo438051
Valeo455871
Volvo3095060
Volvo3964839
Volvo8113165
Volvo20536466
Volvo85000186
Volvo1547049
Volvo20451445
Volvo8113918
WoodautoSTR50136
Klíč pro vyhledávání
Bosch1705
Bosch1809
CARGO112116

Možné náhrady

Startér - Volvo bus, truck - Bosch 0001417065
bez DPH 6 999,00 Kč
včetně DPH 8 468,79 Kč

... více informací
bez DPH 6 185,81 Kč
včetně DPH 7 484,83 Kč

... více informací