Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM

  • Kód: RC 8151 AS

Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM

bez DPH 6 459,70 Kč
včetně DPH 7 816,24 Kč

Přidat do košíku:
Dostupnost:
Parametry
Napětí ( V )24
Výkon v Kw5,5
Délka (mm)89
Směr rotace do PRAVA1
VýrobceAS-PL
Číslo celku
Butec860822
LucasLRS02463
MitsubishiM9T61471AM
MitsubishiM9T61472
MitsubishiM9T61473
MitsubishiM9T61474
MitsubishiM9T64971
MitsubishiM9T64972
MitsubishiM9T61471
Renault5001866702
Renault7420732977
Volvo20397219
Volvo20732977
Volvo21025968
Volvo85000148
Klíč pro vyhledávání
Cargo114193
Elstock45-4135
Hc PartsCS1495
PSH860822
RnlRNLM9T61471
Rs2016-070RS
WOODSTR71072
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM
Startér - Renault Truck - Mitsubishi M9T61471AM


Možné náhrady

Startér - RENAULT TRUCK - MITSUBISHI M9T61473
bez DPH 6 459,00 Kč
včetně DPH 7 815,39 Kč

... více informací