Kluzné ložisko - 8.06 x 11.12 x 10.00 mm
Kluzné ložisko - 8.06 x 11.12 x 10.00 mm

  • Kód: GE 4052

Kluzné ložisko - 8.06 x 11.12 x 10.00 mm

bez DPH 13,00 Kč
včetně DPH 15,73 Kč

Přidat do košíku:
Dostupnost:
Parametry
šířka (mm)10
Vnitřní průměr (mm)8,06
Vnější průměr (mm)11,12
VýrobceIKA
Originální číslo dílu
Bosch0001110001
Bosch1000301054L
Bosch1000301076
Číslo celku
Bosch0001218164
Bosch0001218109
Bosch0001124007
Bosch0001218128
Bosch0001218014
Bosch0001231008
Bosch9000331411
Bosch0001218155
Bosch0001218102
Bosch0001110133
Bosch0001230012
Bosch0001218116
Bosch0001218007
Bosch0001231030
Bosch0001218145
Bosch0001218023
Bosch0001218167
Bosch0001218110
Bosch0001124008
Bosch0001218129
Bosch0001218017
Bosch0001231009
Bosch9000331414
Bosch0001218156
Bosch0001218103
Bosch0001110134
Bosch0001230014
Bosch0001218117
Bosch0001218008
Bosch0001231032
Bosch0001218146
Bosch0001218024
Bosch0001218168
Bosch0001218111
Bosch0001218002
Bosch0001218130
Bosch0001218018
Bosch0001231011
Bosch9000331420
Bosch0001218157
Bosch0001218104
Bosch0001231002
Bosch0001218120
Bosch0001218009
Bosch0001241015
Bosch0001218147
Bosch0001218026
Bosch0001218171
Bosch0001218112
Bosch0001218003
Bosch0001218019
Bosch0001231013
Bosch0001218131
Bosch9000331424
Bosch0001218159
Bosch0001218105
Bosch0001117008
Bosch0001231003
Bosch0001218122
Bosch0001218011
Bosch0001218151
Bosch0001218027
Bosch0001218174
Bosch0001218113
Bosch0001218004
Bosch0001218020
Bosch0001110002
Bosch0001231016
Bosch0001218133
Bosch9000331430
Bosch0001218160
Bosch0001218106
Bosch0001123014
Bosch0001231004
Bosch0001218126
Bosch0001218012
Bosch0001218152
Bosch0001218029
Bosch0001218710
Bosch0001218114
Bosch0001218005
Bosch0001218021
Bosch0001110014
Bosch0001231017
Bosch0001218134
Bosch0001218163
Bosch0001218108
Bosch0001123015
Bosch0001231007
Bosch0001218127
Bosch0001218013
Bosch9000331406
Bosch0001218153
Bosch0001218101
Bosch0001230006
Bosch0001218115
Bosch0001218006
Bosch0001110015
Bosch0001231029
Bosch0001218141
Bosch0001218022
DENSO4280000720
FORD1061267
FORD1229425
FORD886B11000AA
FORD91AB11000HA
FORD91AX11000HA
FORD91AX11000HB
MitsubishiM1T74381
MitsubishiM1T75381
MitsubishiM1T71881
ValeoTS8E3
ValeoD7E52
ValeoTS10E3
ValeoD7E16
ValeoTS10E4
ValeoD7E2
ValeoTS10E5
ValeoD7E23
ValeoTS8E1
ValeoD7E25
ValeoTS8E2
ValeoD7E5
Klíč pro vyhledávání
GE - BE / Ika Gmbh4052
Popis: 8.06/11.12x10
0001218014
0001218009
0001218102
0001218019
0001218024
0001218103
0001218116
0001218011
0001218012

Možné náhrady

Kluzné ložisko - 8,09 x 11,12 x 10 mm
bez DPH 15,34 Kč
včetně DPH 18,56 Kč

... více informací

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

Pastorek - Bosch 6033AD0304
bez DPH 690,00 Kč
včetně DPH 834,90 Kč

... více informací
Spínač startéru - Bosch 2339402139
bez DPH 1 040,00 Kč
včetně DPH 1 258,40 Kč

... více informací
Krytka - Bosch
bez DPH 37,76 Kč
včetně DPH 45,69 Kč

... více informací

Kluzné ložisko - 10,03 x 16,02 x 10 mm
bez DPH 37,76 Kč
včetně DPH 45,69 Kč

... více informací
Pojistka Mega - 175A
bez DPH 115,00 Kč
včetně DPH 139,15 Kč

... více informací
Pojistka Mega - 250A
bez DPH 105,00 Kč
včetně DPH 127,05 Kč

... více informací