Regulátor napětí \"Mobiletron\" - Bosch F00M145225
Regulátor napětí "Mobiletron" - Bosch F00M145225

  • Kód: RC 139925 M

Regulátor napětí "Mobiletron" - Bosch F00M145225

bez DPH 585,00 Kč
včetně DPH 707,85 Kč

Přidat do košíku:
Dostupnost:
Parametry
Napětí ( V )12
O.E. VýrobceBosch
Hmotnost v Kg0,088
VýrobceMobiletron
Originální číslo dílu
BoschF00MA45200
BoschF00M145296
BoschF 00M A45 208
BoschF00M145261
BoschF 00M 145 225
BoschF 00M 145 383
BoschF00M145333
BoschF00M145876
BoschF 00M 145 333
BoschF00M144153
BoschF00MA45208
BoschF00M145383
BoschF00M145315
BoschF 00M A45 303
BoschF 00M 145 233
BoschF 00M 145 396
BoschF00M145337
BoschF00M145891
BoschF 00M 145 337
BoschF00M145200
BoschF00M145384
BoschF00M145341
BoschF00MA45209
BoschF 00M 145 237
BoschF 00M 145 397
BoschF00M145350
BoschF 00M 144 136
BoschF 00M 145 341
BoschF00M145209
BoschF00M145223
BoschF00M145344
BoschF00MA45232
BoschF 00M 145 238
BoschF 00M 145 862
BoschF00M145353
BoschF00MA45303
BoschF 00M 144 153
BoschF 00M 145 344
BoschF00M145218
BoschF00M145237
BoschF00M145355
BoschF 00M 145 261
BoschF 00M 145 876
BoschF00M145354
BoschF 00M 145 200
BoschF 00M 145 350
BoschF00M145225
BoschF00M145397
BoschF 00M 145 296
BoschF00M145396
BoschF00M145238
BoschF 00M 145 891
BoschF000LD0700
BoschF 00M 145 209
BoschF 00M 145 354
BoschF00M145233
BoschF00M144128
BoschF00M145862
BoschF 00M 145 315
BoschF00M144136
Delco Remy1116384
HELLA5DR009728001
IVECO42534878
IVECO42553814
IVECO42533813
Lester80201174
Mercedes-Benz0001543705
Mercedes-BenzA0031542406
Mercedes-BenzA0001543705
Mercedes-Benz0031542406
Mercedes-BenzA0031545306
Mercedes-Benz0031545306
Renault5001850026
Škoda06F903803
Škoda06F903803A
Volkswagen038903803EX
Volkswagen06F903803B
Volkswagen038903803
Volkswagen038903803B
Volkswagen038903803E
Číslo celku
Bosch0124515057
Bosch0124315022
Bosch0 124 325 138
Bosch0124625013
Bosch0 124 325 052
Bosch0120000002
Bosch0124515117
Bosch0 124 315 039
Bosch0124315002
Bosch0124325044
Bosch0 124 655 014
Bosch0 124 525 093
Bosch0 124 515 073
Bosch0124525091
Bosch0 124 325 017
Bosch0124225012
Bosch0124325098
Bosch0 124 315 00E
Bosch0 124 555 035
Bosch0124315014
Bosch0 124 525 008
Bosch0 124 515 025
Bosch0124325032
Bosch0 120 000 037
Bosch0 124 325 088
Bosch0 124 515 056
Bosch0124510001
Bosch0124315008
Bosch0 124 325 128
Bosch0124525508
Bosch0 124 325 043
Bosch0124525098
Bosch0124515044
Bosch0 124 315 031
Bosch012431500E
Bosch0 124 615 038
Bosch0124515011
Bosch0 124 525 075
Bosch0124325011
Bosch0 124 325 178
Bosch0124325149
Bosch0 124 325 073
Bosch0124525050
Bosch0 124 325 011
Bosch0124325128
Bosch0124325076
Bosch0 124 315 003
Bosch0124515028
Bosch0 124 525 125
Bosch0 124 515 117
Bosch0 124 515 012
Bosch0124615030
Bosch0124515120
Bosch0 124 615 026
Bosch0124515027
Bosch0 124 525 050
Bosch0 124 515 039
Bosch0124325049
Bosch0 124 325 107
Bosch0124525119
Bosch0 124 325 034
Bosch0124325126
Bosch0124325137
Bosch0 124 315 018
Bosch0124515062
Bosch0124315038
Bosch0 124 325 140
Bosch0124655014
Bosch0 124 325 056
Bosch0120000015
Bosch0124515121
Bosch0 124 320 001
Bosch0124515012
Bosch0124325061
Bosch0 124 225 012
Bosch0 124 525 094
Bosch0 124 515 101
Bosch0124525090
Bosch0 124 325 018
Bosch0124325106
Bosch0124325101
Bosch0 124 315 008
Bosch0 124 615 006
Bosch0124315010
Bosch0 124 525 009
Bosch0 124 515 026
Bosch0124325033
Bosch0 124 325 095
Bosch0 124 515 057
Bosch0124515001
Bosch0124315011
Bosch0 124 325 129
Bosch0124555035
Bosch0 124 325 044
Bosch0124515045
Bosch0 124 315 032
Bosch0124315031
Bosch0 124 625 010
Bosch0124325107
Bosch0 124 525 089
Bosch0 124 325 180
Bosch0124325180
Bosch0 124 325 074
Bosch0124525064
Bosch0 124 325 012
Bosch0124325131
Bosch0124325081
Bosch0 124 315 002
Bosch0124515042
Bosch0 124 525 128
Bosch0 124 515 120
Bosch0 124 515 013
BoschF000LD0700
Bosch0124615031
Bosch0124325012
Bosch0 124 615 023
Bosch0124515034
Bosch0 124 525 062
Bosch0 124 515 042
Bosch0124325050
Bosch0124315001
Bosch0 124 325 111
Bosch0124525125
Bosch0 124 325 035
Bosch0124315035
Bosch0124325140
Bosch0 124 315 020
Bosch0124525089
Bosch0124515083
Bosch0124320001
Bosch0 124 325 141
Bosch0 124 325 053
Bosch0120000017
Bosch0124515122
Bosch0 124 320 002
Bosch0124515024
Bosch0124325067
Bosch0 124 215 009
Bosch0 124 525 095
Bosch0 124 515 083
BoschF 000 LD0 700
Bosch0 124 325 021
Bosch0124515068
Bosch0124325111
Bosch0 124 315 010
Bosch0 124 615 009
Bosch0124325017
Bosch0 124 525 010
Bosch0 124 515 027
Bosch0124325034
Bosch0 124 325 097
Bosch0124525092
Bosch0124515013
Bosch0124315012
Bosch0 124 325 130
Bosch0124615007
Bosch0 124 325 047
Bosch0124515059
Bosch0 124 315 035
Bosch0124315032
Bosch0 124 625 013
Bosch0124325037
Bosch0 124 525 088
Bosch0 124 515 058
Bosch0 120 000 001
Bosch0 124 325 075
Bosch0124525066
Bosch0 124 325 013
Bosch0124325138
Bosch0124325088
Bosch0 124 315 005
Bosch0124325014
Bosch0 124 525 130
Bosch0124215009
Bosch0 124 515 121
Bosch0 124 515 015
Bosch0124625018
Bosch0124325013
Bosch0124515058
Bosch0 124 525 064
Bosch0 124 515 040
Bosch0124325052
Bosch0124315003
Bosch0 124 325 122
Bosch0124525128
Bosch0 124 325 036
Bosch0124515073
Bosch0124325142
Bosch0 124 315 022
Bosch0124325122
Bosch0 124 615 021
Bosch0124525020
Bosch0124320002
Bosch0 124 325 142
Bosch0 124 325 057
Bosch0120000037
Bosch0124515124
Bosch0 124 325 001
Bosch0124515038
Bosch0124325066
Bosch0 124 215 008
Bosch0124525062
Bosch0 124 525 098
Bosch0 124 515 103
Bosch0 124 510 001
Bosch0124615006
Bosch0124325127
Bosch0 124 315 011
Bosch0124325004
Bosch0 124 615 007
Bosch0124325018
Bosch0 124 525 020
Bosch0 124 515 028
Bosch0124325035
Bosch0 124 325 096
Bosch0124525093
Bosch0 124 325 020
Bosch0124515015
Bosch0124315013
Bosch0 124 325 131
Bosch0124615017
Bosch0 124 325 049
Bosch0124515110
Bosch0 124 315 036
Bosch0124315036
Bosch0 124 625 028
Bosch0124325036
Bosch0 124 525 091
Bosch0 124 515 059
Bosch0 124 325 076
Bosch0124525067
Bosch0 124 325 014
Bosch0124325141
Bosch0124325095
Bosch0 124 315 004
Bosch0124325041
Bosch0 124 525 148
Bosch0124225032
Bosch0 124 515 122
Bosch0 124 515 01A
Bosch0124325015
Bosch0 120 000 002
Bosch0124525009
Bosch0 124 525 066
Bosch0 124 515 044
Bosch0124325053
Bosch0124315004
Bosch0 124 325 125
Bosch0124525130
Bosch0 124 325 037
Bosch0124615040
Bosch0124325160
Bosch0 124 315 021
Bosch0124615016
Bosch0 124 615 031
Bosch0124525056
Bosch0124325001
Bosch0 124 325 149
Bosch0124215006
Bosch0 124 325 061
Bosch0124525010
Bosch0 124 325 002
Bosch0124325051
Bosch0124325073
Bosch0 124 225 032
Bosch0124625028
Bosch0 124 525 103
Bosch0 124 515 110
Bosch0 124 515 001
Bosch0124325129
Bosch0 124 315 012
Bosch0124315027
Bosch0 124 615 017
Bosch0124325020
Bosch0 124 525 027
Bosch0 124 515 034
Bosch0124325042
Bosch0 124 325 101
Bosch0124525094
Bosch0 124 325 022
Bosch0124315020
Bosch0124515046
Bosch0124315018
Bosch0 124 325 132
Bosch0124615026
Bosch0 124 325 051
Bosch0124515111
Bosch0 124 315 037
Bosch0124315037
Bosch0 124 625 018
Bosch0124515040
Bosch0 124 525 090
Bosch0 124 515 062
Bosch0 124 325 081
Bosch0124615009
Bosch0124525074
Bosch0 124 325 015
Bosch0124325150
Bosch0124325097
Bosch0 124 315 007
Bosch0124515035
Bosch0 124 525 508
Bosch0124225040
Bosch0 124 515 124
Bosch0 124 515 022
Bosch0124325016
Bosch0 120 000 015
Bosch0 124 525 074
Bosch0 124 515 045
Bosch0124325056
Bosch0124315005
Bosch0 124 325 126
Bosch0124525148
Bosch0 124 325 041
Bosch0124525038
Bosch012451501A
Bosch0 124 315 030
Bosch0 124 615 030
Bosch0124525103
Bosch0124325002
Bosch0 124 325 150
Bosch0124215008
Bosch0 124 325 067
Bosch0124525008
Bosch0124525027
Bosch0 124 325 003
Bosch0124515103
Bosch0124325074
Bosch0 124 225 040
Bosch0124325021
Bosch0 124 525 102
Bosch0 124 515 111
Bosch0 124 515 010
Bosch0124525057
Bosch0 124 315 013
Bosch0124515010
Bosch0 124 615 016
Bosch0124515022
Bosch0 124 525 038
Bosch0 124 515 035
Bosch0124325043
Bosch0 124 325 098
Bosch0124525095
Bosch0 124 325 032
Bosch0124615038
Bosch0124325130
Bosch0124515056
Bosch0124315021
Bosch0 124 325 137
Bosch0124625010
Bosch0 124 325 050
Bosch0120000001
Bosch0124515113
Bosch0 124 315 038
Bosch0124315007
Bosch0124315039
Bosch0 124 215 006
Bosch0 124 525 092
Bosch0 124 515 068
Bosch0 124 325 083
Bosch0124525075
Bosch0 124 325 016
Bosch0124615014
Bosch0124325096
Bosch0 124 315 006
Bosch0124515125
Bosch0 124 525 201
Bosch0 124 515 125
Bosch0 124 515 024
Bosch0124325022
Bosch0 120 000 017
Bosch0 124 515 046
Bosch0124325057
Bosch0124315006
Bosch0 124 325 127
Bosch0124525201
Bosch0 124 325 042
Bosch0124525088
Bosch0124325178
Bosch0 124 315 027
Bosch0 124 615 040
Bosch0124615023
Bosch0 124 525 067
Bosch0124325003
Bosch0 124 325 160
Bosch0124315030
Bosch0 124 325 066
Bosch0124515039
Bosch0124525039
Bosch0 124 325 004
Bosch0124325125
Bosch0124325075
Bosch0 124 315 001
Bosch0124515026
Bosch0 124 525 119
Bosch0 124 515 113
Bosch0 124 515 011
Bosch0124615021
Bosch0124515101
Bosch0 124 615 014
Bosch0124515025
Bosch0 124 525 039
Bosch0 124 515 038
Bosch0124325047
Bosch0 124 325 106
Bosch0124525102
Bosch0 124 325 033
Bosch0124325083
Bosch0124325132
Bosch0 124 315 014
Ford98VW10300CA
Ford1100711
Ford1100712
Ford98VW10300EA
Mercedes-Benz0001543705
Klíč pro vyhledávání
AS-PLUD10420ARE
AS-PLA0059
AS-PLUD01484ARE
AS-PLUD01771ARE
Cargo139925
CQCQ1010014
HC Cargo333252
HC parts139925 M
Lester80201174
MobiletronVR-B254
MobiletronMBL VR-B254
RS1121-008RS
Wai/TranspoIB5225
Wai/TranspoIB225
WoodVRG46444
Popis: Samostatné uhlíky: GE BX 220
Vhodné snímací kroužky: GE 2039
Regulátor napětí \"Mobiletron\" - Bosch F00M145225
Regulátor napětí "Mobiletron" - Bosch F00M145225
Regulátor napětí \"Mobiletron\" - Bosch F00M145225
Regulátor napětí "Mobiletron" - Bosch F00M145225


Možné náhrady

Regulátor napětí - Bosch F00M145225
bez DPH 635,00 Kč
včetně DPH 768,35 Kč

... více informací
Regulátor napětí - Bosch F00M145225
bez DPH 552,00 Kč
včetně DPH 667,92 Kč

... více informací
Regulátor napětí "Mobiletron" - Bosch F00M145261
bez DPH 1 125,00 Kč
včetně DPH 1 361,25 Kč

... více informací

Regulátor napětí - Bosch F00M145200
bez DPH 570,00 Kč
včetně DPH 689,70 Kč

... více informací
bez DPH 895,00 Kč
včetně DPH 1 082,95 Kč

... více informací


Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

Rotor startéru - Denso 028160-77090
bez DPH 1 221,00 Kč
včetně DPH 1 477,41 Kč

... více informací
Držák uhlíků - Hitachi 2240-3310
bez DPH 420,00 Kč
včetně DPH 508,20 Kč

... více informací
bez DPH 685,00 Kč
včetně DPH 828,85 Kč

... více informací

Jádro spínače startéru - Denso 053660-7170
bez DPH 320,00 Kč
včetně DPH 387,20 Kč

... více informací
Snímací kroužek - Bosch 5,13 x 13,5 x 42,3 mm
bez DPH 122,00 Kč
včetně DPH 147,62 Kč

... více informací
Diodový blok - Favorit, Felicia ( 70A )
bez DPH 212,50 Kč
včetně DPH 257,13 Kč

... více informací