Regulátor napětí - Bosch F00M145225
Regulátor napětí - Bosch F00M145225

  • Kód: RC 139925 TR

Regulátor napětí - Bosch F00M145225

bez DPH 545,00 Kč
včetně DPH 659,45 Kč

Přidat do košíku:
Dostupnost:
Parametry
Napětí ( V )12
O.E. VýrobceBosch
Hmotnost v Kg0,088
VýrobceTranspo
Originální číslo dílu
BoschF00M145397
BoschF 00M 145 383
BoschF00M144136
BoschF 00M A45 300
BoschF 00M 144 175
BoschF00M145296
BoschF00M145238
BoschF00M145396
BoschF 00M 145 344
BoschF 00M 145 891
BoschF00MA45303
BoschF 00M 144 154
BoschF00M145261
BoschF00M145237
BoschF 00M 145 341
BoschF00M145383
BoschF 00M 145 876
BoschF00MA45300
BoschF 00M 144 153
BoschF00M144175
BoschF00M145233
BoschF00MA45208
BoschF 00M 145 333
BoschF00M145344
BoschF 00M 145 862
BoschF00M145891
BoschF00M144154
BoschF00M145225
BoschF00M145354
BoschF 00M 145 315
BoschF00M145341
BoschF 00M 145 397
BoschF00M145876
BoschF00M144153
BoschF00M145209
BoschF 00M 145 296
BoschF00M145333
BoschF00M145350
BoschF00M145862
BoschF 00M 145 396
BoschF00M145200
BoschF 00M A45 303
BoschF 00M 145 261
BoschF00M145315
BoschF00M145337
Mercedes003-154-66-06
Mercedes0001542905
Mercedes003-154-52-06
MercedesA0031542406
Mercedes003-154-24-06
Mercedes0031549706
Mercedes000-154-29-05
Mercedes0031546606
MercedesA-003-154-24-06
Mercedes0031545206
Mercedes003-154-97-06
Mercedes0031542406
Volkswagen070-903-803E
Volkswagen06F903803B
Volkswagen070-903-803B
Volkswagen06F903803
Volkswagen078903803EX
Volkswagen06F-903-803B
Volkswagen078903803E
Volkswagen06F-903-803
Volkswagen078-903-803EX
Volkswagen070903803EX
Volkswagen078-903-803E
Volkswagen070903803E
Volkswagen070-903-803EX
Volkswagen070903803B
Číslo celku
Bosch0124515001
Bosch0124515110
Bosch0124525102
Bosch0124225032
Bosch0124325002
Bosch0124325061
Bosch0124325149
Bosch0124615030
Bosch0124315022
Bosch0124325037
Bosch0124325125
Bosch0124515044
Bosch0124525066
Bosch0120000002
Bosch012451501A
Bosch0124515122
Bosch0124525148
Bosch0124315005
Bosch0124325014
Bosch0124325076
Bosch0124515059
Bosch0124525090
Bosch0124625018
Bosch0124315036
Bosch0124325049
Bosch0124325131
Bosch0124325097
Bosch0124515028
Bosch0124525020
Bosch0124615009
Bosch0124315011
Bosch0124325021
Bosch0124510001
Bosch0124515103
Bosch0124525098
Bosch0124225012
Bosch0124325001
Bosch0124325057
Bosch0124325142
Bosch0124315021
Bosch0124325036
Bosch0124325122
Bosch0124515042
Bosch0124525064
Bosch0124615026
Bosch0124515015
Bosch0124515121
Bosch0124525130
Bosch0124315004
Bosch0124325013
Bosch0124325075
Bosch0120000001
Bosch0124525089
Bosch0124625013
Bosch0124315035
Bosch0124325047
Bosch0124325130
Bosch0124515058
Bosch0124325096
Bosch0124515027
Bosch0124525010
Bosch0124615007
Bosch0124315010
Bosch0124325020
BoschF000LD0700
Bosch0124515101
Bosch0124525095
Bosch0124215009
Bosch0124320002
Bosch0124325056
Bosch0124325141
Bosch0124315020
Bosch0124325035
Bosch0124325111
Bosch0124515040
Bosch0124525062
Bosch0124615023
Bosch0124515013
Bosch0124515120
Bosch0124525128
Bosch0124315003
Bosch0124325012
Bosch0124325074
Bosch0124325180
Bosch0124525088
Bosch0124625010
Bosch0124315032
Bosch0124325044
Bosch0124325129
Bosch0124515057
Bosch0124325095
Bosch0124515026
Bosch0124525009
Bosch0124615006
Bosch012431500E
Bosch0124325018
Bosch0124515083
Bosch0124525094
Bosch0124215008
Bosch0124320001
Bosch0124325053
Bosch0124325140
Bosch0124315018
Bosch0124325034
Bosch0124325107
Bosch0124515039
Bosch0124525050
Bosch0124615021
Bosch0124515012
Bosch0124515117
Bosch0124525125
Bosch0124315002
Bosch0124325011
Bosch0124325073
Bosch0124325178
Bosch0124525075
Bosch0124615040
Bosch0124315031
Bosch0124325043
Bosch0124325128
Bosch0124515056
Bosch0120000037
Bosch0124515025
Bosch0124525008
Bosch0124555035
Bosch0124315008
Bosch0124325017
Bosch0124325088
Bosch0124515073
Bosch0124525093
Bosch0124215006
Bosch0124315039
Bosch0124325052
Bosch0124325138
Bosch0124325033
Bosch0124325106
Bosch0124515038
Bosch0124525039
Bosch0124615017
Bosch0124315014
Bosch0124515011
Bosch0124515113
Bosch0124525119
Bosch0124315001
Bosch0124325004
Bosch0124325067
Bosch0124325160
Bosch0124615038
Bosch0124315030
Bosch0124325042
Bosch0124325127
Bosch0124515046
Bosch0124525074
Bosch0120000017
Bosch0124515024
Bosch0124515125
Bosch0124525508
Bosch0124315007
Bosch0124325016
Bosch0124325083
Bosch0124515068
Bosch0124525092
Bosch0124655014
Bosch0124315038
Bosch0124325051
Bosch0124325137
Bosch0124325032
Bosch0124325101
Bosch0124515035
Bosch0124525038
Bosch0124615016
Bosch0124315013
Bosch0124515010
Bosch0124515111
Bosch0124525103
Bosch0124225040
Bosch0124325003
Bosch0124325066
Bosch0124325150
Bosch0124615031
Bosch0124315027
Bosch0124325041
Bosch0124325126
Bosch0124515045
Bosch0124525067
Bosch0120000015
Bosch0124515022
Bosch0124515124
Bosch0124525201
Bosch0124315006
Bosch0124325015
Bosch0124325081
Bosch0124515062
Bosch0124525091
Bosch0124625028
Bosch0124315037
Bosch0124325050
Bosch0124325132
Bosch0124325022
Bosch0124325098
Bosch0124515034
Bosch0124525027
Bosch0124615014
Bosch0124315012
Ford98VW10300EA
Ford98VW10300CA
Ford1100712
Ford1100711
Klíč pro vyhledávání
AS-PLA0059
AS-PLUD10420ARE
AS-PLUD01771ARE
AS-PLUD01484ARE
Cargo333252
Cargo139925
CQCQ1010014
MobiletronVR-B254
RS1121-008RS
Wai/TranspoIB225
Wai/TranspoIB5225
WoodVRG46444

Možné náhrady

Regulátor napětí "Mobiletron" - Bosch F00M145225
bez DPH 580,00 Kč
včetně DPH 701,80 Kč

... více informací
Regulátor napětí - Bosch F00M145225
bez DPH 552,00 Kč
včetně DPH 667,92 Kč

... více informací

Regulátor napětí - Bosch F00M145200
bez DPH 570,00 Kč
včetně DPH 689,70 Kč

... více informací
Regulátor napětí - Bosch F00M145225
bez DPH 420,75 Kč
včetně DPH 509,11 Kč

... více informací

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

Regulátor napětí - Bosch F00M145207 - originální díl
bez DPH 1 061,00 Kč
včetně DPH 1 283,81 Kč

... více informací
Držák uhlíků - Motorcraft 1S7U11000AB
bez DPH 348,00 Kč
včetně DPH 421,08 Kč

... více informací
Diodový blok - Ford 3M5T10300VB
bez DPH 790,00 Kč
včetně DPH 955,90 Kč

... více informací

Spínač startéru - Mitsubishi ME701462
bez DPH 900,00 Kč
včetně DPH 1 089,00 Kč

... více informací
Pomocný spínač startéru - Bosch 6033AD5138
bez DPH 1 205,00 Kč
včetně DPH 1 458,05 Kč

... více informací
bez DPH 1 055,00 Kč
včetně DPH 1 276,55 Kč

... více informací